حضور شرکت سیمی نصر ماد در نمایشگاه بین المللی صنعت مشهد_1401

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت و شانزدهمین نمایشگاه اتوماسیون از تاریخ اول تا چهارم شهریورماه 1401 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی در شهر مشهد برگزار شد. نمایشگاه بین المللی صنعت مشهد میزبان شرکت‌های بسیاری بوده که از سراسر جهان در این نمایشگاه حضور داشته و محصولات خود را به بازدید کنندگان عرضه […]

نمایشگاه صنعت مشهد 1401

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت و شانزدهمین نمایشگاه اتوماسیون از تاریخ اول تا چهارم شهریورماه 1401 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی در شهر مشهد برگزار شد.

نمایشگاه بین المللی صنعت مشهد میزبان شرکت‌های بسیاری بوده که از سراسر جهان در این نمایشگاه حضور داشته و محصولات خود را به بازدید کنندگان عرضه کردند.

شرکت سیمی نصر ماد که یکی از شرکت‌های زیرمجموعه از گروه ماد است که در زمینه واردات و پخش محصولات برند زیمنس در چهار حوزه اتوماسیون صنعتی، درایو و سافت استارتر، تجهیزات فشار ضعیف و فشار متوسط و رله‌های حفاظتی شناخته شده است.

حضور سیمی نصر ماد در این نمایشگاه باعث شناخت و ایجاد همکاری‌های گسترده تر در استفاده از محصولات زیمنس در ایران شده و دامنه استفاده از محصولات با کیفیت زیمنس را برای مشتریان محترم گسترش داده است.

نمایشگاه صنعت مشهد با حضور شرکت‌های مختلف توانسته ارتباط سازنده‌ای میان کاربران و شرکت‌های تولید کننده محصولات برقرار کند. 

اگر شما امکان حضور در این نمایشگاه را نداشته اید میتوانید برای دریافت راهنمایی با همکاران ما به صورت تلفنی ارتباط برقرار کنید.

در ادامه برخی از عکس های نمایشگاه را مشاهده میفرمایید.