حضور شرکت سیمی نصر ماد در نمایشگاه صنعت شهرآفتاب سال 1401

دومین نمایشگاه بین المللی صنعت در مرداد ماه سال 1401 به مدت چهار روز متوالی از تاریخ 4 الی ‌7ام در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر آفتاب تهران برگزار شد. این نمایشگاه نسبت به دوره قبل، تقریباً دارای رشد ۱۰۰ درصدی بوده و در فضایی بالغ بر ۱۵هزار متر برگزار شد. در این رویداد بین المللی […]

دومین نمایشگاه بین المللی صنعت در مرداد ماه سال 1401 به مدت چهار روز متوالی از تاریخ 4 الی ‌7ام در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر آفتاب تهران برگزار شد. این نمایشگاه نسبت به دوره قبل، تقریباً دارای رشد ۱۰۰ درصدی بوده و در فضایی بالغ بر ۱۵هزار متر برگزار شد.

در این رویداد بین المللی ۱۴۰ شرکت تولیدکننده و همچنین شرکت‌های بازرگانی و نمایندگی محصولات کشورهای اروپایی، آسیای شرقی، آلمان، انگلستان، سوئد، ایتالیا، اسپانیا، چک، فرانسه، ژاپن، کره جنوبی، مالزی، چین و ترکیه آخرین دستاوردها و خدمات خود در گروه‌های کالایی ابزارآلات صنعتی، انواع ماشین‌آلات صنعتی، اتوماسیون صنعتی، ابزار دقیق صنایع کارگاهی، تجهیزات خطوط تولید لیزر و حکاکی، تراشکاری و قالبسازی و انواع ماشین‌آلات خمکاری و فرم دهی فلزات حضور بهم رسانیدند.

شرکت سیمی نصر ماد نیز به عنوان وارد کننده رسمی و معتبر محصولات الکتریکی برند زیمنس از کشور آلمان در این نمایشگاه حضور داشت. محل جغرافیایی این شرکت در نمایشگاه بین‌المللی صنعت شهر آفتاب تهران، سالن A5، غرفه B1 واقع بوده است.

شرکت سیمی نصر ماد که یکی از شرکت‌های زیرمجموعه از گروه ماد است، در زمینه واردات و پخش محصولات برند زیمنس در چهار حوزه اتوماسیون صنعتی، درایو و سافت استارتر، تجهیزات فشار ضعیف و فشار متوسط و رله‌های حفاظتی شناخته شده است.

حضور در این نمایشگاه برای شرکت سیمی نصر ماد بستری برای ارتباطات گسترده‌تر و همکاری‌های عمیق‌تر با سایر شرکت‌ها و ارگان‌ها بوده است تا در جهت پیشبرد پروژه‌های بزرگ صنعتی قدم بردارند.

 

در ادامه برخی از تصاویر از نمایشگاه صنعت شهر آفتاب را مشاهده خواهید کرد