شرکت سیمی نصر ماد

شرکت سیمی نصر ماد سال ۱۳۹۱ در شهر تهران پایه گذاری و تاسیس شد. این شرکت با سابقه ۱۰ ساله در حوزه صنعتی و تجهیزات برقی فعالیت دارد و تامین کننده محصولات شرکت زیمنس آلمان است.احداث چندین واحد اداری و تجاری در سراسر کشور، وجود سلسله مراتب سازمانی و تعدد پرسنل، نشان از اعتبار و اصالت این شرکت دارد.این شرکت با گردآوری چندین تیم حرفه ای و آگاه در حوزه صنعتی مربوطه، در حال پیشرفت و گسترش است.سهامداران و سرمایه گذاران این شرکت همواره در جهت گسترش بخش تامین تجهیزات صنعتی، ثابت قدم بوده اند.

esalat
با اصالت

فروشگاه مرکزی ما یکی از بزرگترین فروشگاه‌های لاله زار با بیش از ۱۰ سال سابقه است

motabar
معتبر

سابقه‌ی نمایندگی اصلی شرکت زیمنس با تضمین اصالت کالا به همراه گارانتی بی‌قید و شرط

herfei
حرفه‌ای

سیمی نصر ماد از باسابقه‌ترین فعالان در زمینه‌های مختلف صنعت با بیش از ۱۰ سال تجربه است.

poshtibani
پشتیبانی سریع

کارشناسان حرفه‌ای حاضر در دفتر بزرگ برج نگار (میدان ونک تهران) برای رسیدگی سریع به امور مشتریان

حوزه فعالیت شرکت سیمی نصر ماد

شرکت سیمی نصر ماد سال ۱۳۹۱ در شهر تهران پایه گذاری و تاسیس شد. این شرکت با سابقه ۱۰ ساله در حوزه صنعتی و تجهیزات برقی فعالیت دارد و تامین کننده محصولات شرکت زیمنس آلمان است.احداث چندین واحد اداری و تجاری در سراسر کشور، وجود سلسله مراتب سازمانی و تعدد پرسنل، نشان از اعتبار و اصالت این شرکت دارد.این شرکت با گردآوری چندین تیم حرفه ای و آگاه در حوزه صنعتی مربوطه، در حال پیشرفت و گسترش است.

این شرکت در زمینه تامین محصولات اتوماسیون صنعتی و پست، درایو، سافت استارتر، رله های حفاظتی و تجهیزات فشار ضعیف و فشار متوسط از کمپانی معتبر زیمنس آلمان شروع به کار کرد.
شرکت سیمی نصر ماد توجه به نیروی انسانی و ترویج فرهنگ یادگیری را رسالت خود دانسته و در همین راستا در زمینه ارائه دوره های آموزشی برای کمک به صنایع و شرکت های کوچک تر صنعتی نیز فعالیت لازمه را دارد.تعدادی از صنایع، دانش لازمه و نیروی فعال در حیطه کاری مربوطه را دارا بوده و نیاز به راهنمایی های سازنده در راستای پیشبرد اهداف مجموعه هستند. در این صورت شرکت سیمی نصر ماد با ارائه خدمات مشاوره و راهکار های کاربردی در جهت یاری به صنایع نام برده، اقدام خواهد.
شرکت سیمی نصر ماد توجه به نیروی انسانی و ترویج فرهنگ یادگیری را رسالت خود دانسته و در همین راستا در زمینه ارائه دوره های آموزشی برای کمک به صنایع و شرکت های کوچک تر صنعتی نیز فعالیت لازمه را دارد.تعدادی از صنایع، دانش لازمه و نیروی فعال در حیطه کاری مربوطه را دارا بوده و نیاز به راهنمایی های سازنده در راستای پیشبرد اهداف مجموعه هستند. در این صورت شرکت سیمی نصر ماد با ارائه خدمات مشاوره و راهکار های کاربردی در جهت یاری به صنایع نام برده، اقدام خواهد.در ادامه می توان به برخی از فعالیت های عمده شرکت سیمی نصر ماد ماد اشاره نمود:
مشاوره و ارائه راه حل های جامع اتوماسیون با توجه به نیاز کارفرما
طراحی پروژه های اتوماسیون
مشاوره ی فنی جهت افزایش کیفیت و سرعت فرآیند های تولیدی صنعتی
پشتیبانی فنی پس از اتمام پروژه
آموزش مشتریان و مهندسین شرکت های صنعتیشرکت سیمی نصر ماد توجه به نیروی انسانی و ترویج فرهنگ یادگیری را رسالت خود دانسته و در همین راستا در زمینه ارائه دوره های آموزشی برای کمک به صنایع و شرکت های کوچک تر صنعتی نیز فعالیت لازمه را دارد.تعدادی از صنایع، دانش لازمه و نیروی فعال در حیطه کاری مربوطه را دارا بوده و نیاز به راهنمایی های سازنده در راستای پیشبرد اهداف مجموعه هستند.

about-banner

مشتریان مطرح و وفادار

دغدغه شرکت سیمی نصر ماد همواره فراهم کردن تجهیزات مورد نیاز صنایع بوده است. شرکت های مطرح به این موضوع که تهیه بخش های صنعتی را از تامین کننده های اصلی و قابل اعتماد تامین نمایند، کاملا آگاه هستند.این دسته از صنایع ترجیح میدهند کالای مدنظرشان را با قیمتی مناسب و خدمات پس از فروش تهیه کنند. از آنجایی که شرکت سیمی نصر ماد در این حوزه صاحب نظر و شناخته شده است، تعداد زیادی از شرکت های بزرگ صنعتی، تهیه تجهیزات مورد نیاز صنایع خود را به ما سپرده اند.از جمله این شرکت های صنعتی می توان به موارد زیر اشاره نمود:گروه مپنا، شرکت ایران خودرو، شرکت سایپا، شرکت کاله، شرکت نفت ستاره خلیج فارس، شرکت پارسیان، برق منطقه ای مازندران، پتروشیمی رجال – نفت، صفا فولاد سپاهان، فرو آلیاژ ایران

اصالت کالا و خدمات پس از فروش محصولات

شرکت صنعتی سیمی نصر ماد با همکاری شرکت های بزرگ و مطرح دنیا همچون زیمنس همراه با مجوز و تاییدیه های رسمی بین المللی، به تامین تجهیزات و ابزارآلات صنعتی پرداخته است.این شرکت صرفا محصولات اورجینال و پک شده را به فروش می رساند و هیچگونه محصول تعمیری یا فیک و بی اصالت، به مشتریان ارائه نخواهد شد.نکته حائز اهمیت در مورد شرکت سیمی نصر ماد، وجود گارانتی مربوط به خود این شرکت می باشد که تمامی نگرانی های احتمالی خریداران و کاربران گرامی را رفع کرده است.این گارانتی توسط تیم پشتیبانی شرکت سیمی نصر ماد انجام می شود.