صفحه درباره ما سیمی نصر ماد

شرکت سیمی نصر ماد

شرکت سیمی نصر ماد سال ۱۳۹۱ در شهر تهران پایه گذاری و تاسیس شد. این شرکت با سابقه ۱۰ ساله در حوزه صنعتی و تجهیزات برقی فعالیت دارد و تامین کننده محصولات شرکت زیمنس آلمان است.
احداث چندین واحد اداری و تجاری در سراسر کشور، وجود سلسله مراتب سازمانی و تعدد پرسنل، نشان از اعتبار و اصالت این شرکت دارد.
این شرکت با گردآوری چندین تیم حرفه ای و آگاه در حوزه صنعتی مربوطه، در حال پیشرفت و گسترش است.
سهامداران و سرمایه گذاران این شرکت همواره در جهت گسترش بخش تامین تجهیزات صنعتی، ثابت قدم بوده اند.

حوزه فعالیت شرکت سیمی نصر ماد

هدف از تاسیس این شرکت فراهم کردن نیاز های کوچک، متوسط و بزرگ صنعتی در حوزه اتوماسیون صنعتی و مدیریت انرژی بوده و برای رفع این نیاز به اخذ نمایندگی از شرکت زیمنس آلمان پرداخته است. تامین محصولات و اطمینان از اصل بودن آن، مزیت بزرگ این شرکت بزرگ صنعتی به شمار می رود.

این شرکت در زمینه تامین محصولات اتوماسیون صنعتی و پست، درایو، سافت استارتر، رله های حفاظتی و تجهیزات فشار ضعیف و فشار متوسط از کمپانی معتبر زیمنس آلمان شروع به کار کرد.

شرکت سیمی نصر ماد توجه به نیروی انسانی و ترویج فرهنگ یادگیری را رسالت خود دانسته و در همین راستا در زمینه ارائه دوره های آموزشی برای کمک به صنایع و شرکت های کوچک تر صنعتی نیز فعالیت لازمه را دارد.
تعدادی از صنایع، دانش لازمه و نیروی فعال در حیطه کاری مربوطه را دارا بوده و نیاز به راهنمایی های سازنده در راستای پیشبرد اهداف مجموعه هستند. در این صورت شرکت سیمی نصر ماد با ارائه خدمات مشاوره و راهکار های کاربردی در جهت یاری به صنایع نام برده، اقدام خواهد.
در ادامه می توان به برخی از فعالیت های عمده شرکت سیمی نصر ماد ماد اشاره نمود:

  • مشاوره و ارائه راه حل های جامع اتوماسیون با توجه به نیاز کارفرما
  • طراحی پروژه های اتوماسیون
  • مشاوره ی فنی جهت افزایش کیفیت و سرعت فرآیند های تولیدی صنعتی
  • پشتیبانی فنی پس از اتمام پروژه
  • آموزش مشتریان و مهندسین شرکت های صنعتی

تنوع محصولات شرکت سیمی نصر ماد

همانطور که گفته شد، شرکت سیمی نصر ماد به ارائه محصولات و تجهیزات در حوزه برق از شرکت زیمنس آلمان پرداخته است. این تجهیزات با توجه به نیاز مشتریان و مهندسین شرکت های صنعتی، پس از ارائه مشاوره های فنی و راه حل های لازمه، در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.
محصولاتی که توسط شرکت سیمی نصر ماد از برند زیمنس ارائه می شود در چهار دسته کلی زیر دسته بندی میشود:

  • تجهیزات فشار ضعیف و فشار متوسط: این تجهیزات در توزیع پیوسته و بی‌عیب و نقص برق و کلیهٔ مسائل مربوطه ایفای نقش می کنند.
  • درایو و سافت استارتر زیمنس: این موارد تجهیزاتی هستند که برای راه‌ اندازی نرم موتور و تنظیم سرعت پس از آن به کار می‌روند.
  • اتوماسیون صنعتی شرکت زیمنس: رباتیزه کردن بخش های مختلف یک صنعت به منظور کنترل ماشین آلات و بخش های مختلف تولید از جمله خدمات این شرکت است.
  • رله های حفاظتی زیمنس: رله ها یکی از اجزای جدایی ناپذیر تابلو برق های ضعیف و متوسط است. این اجزا در واقع یک ابزاری برای سنجش هستند. کارکرد این اجزا به این صورت است که متوجه خطای سیستم شده، موقعیت آن را یافته و به دژنکتور دستور قطع برق را می دهند.

مزایای رقابتی شرکت سیمی نصر ماد

شرکت های بزرگ صنعتی اغلب به دلیل تعدد محصولات و شرکت های وابسته، تمایلی به ارائه خدماتی همچون خدمات پس از فروش، تضمین کیفیت، اثبات اصالت کالا و بررسی نظرات کاربران را ندارند.
وجود خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات از جمله مزایای رقابتی این شرکت بوده و نشان از اعتبار بالای این مجموعه است.
مشتریان گرامی می توانند علاوه بر مراجعه حضوری، با مراجعه به سایت رسمی شرکت سیمی نصر ماد،

اصالت کالا و خدمات پس از فروش محصولات

شرکت صنعتی سیمی نصر ماد با همکاری شرکت های بزرگ و مطرح دنیا همچون زیمنس همراه با مجوز و تاییدیه های رسمی بین المللی، به تامین تجهیزات و ابزارآلات صنعتی پرداخته است.
این شرکت صرفا محصولات اورجینال و پک شده را به فروش می رساند و هیچگونه محصول تعمیری یا فیک و بی اصالت، به مشتریان ارائه نخواهد شد.
نکته حائز اهمیت در مورد شرکت سیمی نصر ماد، وجود گارانتی مربوط به خود این شرکت می باشد که تمامی نگرانی های احتمالی خریداران و کاربران گرامی را رفع کرده است.
این گارانتی توسط تیم پشتیبانی شرکت سیمی نصر ماد انجام می شود.

تیم فروش و پشتیبانی شرکت

تعدد پرسنل اداری، وجود رنگ ها و طبقه بندی سازمانی منابع انسانی، نمادی دیگر از اعتبار بالا و پیشینه درخشان از شرکت صنعتی سیمی نصر ماد است.
پرسنل و نمایندگان فروش محصولات، همگی دارای سابقه های کاری مرتبط و دانش آموخته مراکز رسمی و معتبر داخل و خارج کشور هستند که تسلط کافی در مورد حوزه صنعتی هستند.
کارکنان این مجموعه با شرکت در دوره های مورد نیاز در جهت ارائه اطلاعات مورد نیاز مشتریان گرامی، اطلاعات و توانایی های لازم را کسب نموده اند.

مشتریان مطرح و وفادار

دغدغه شرکت سیمی نصر ماد همواره فراهم کردن تجهیزات مورد نیاز صنایع بوده است. شرکت های مطرح به این موضوع که تهیه بخش های صنعتی را از تامین کننده های اصلی و قابل اعتماد تامین نمایند، کاملا آگاه هستند.
این دسته از صنایع ترجیح میدهند کالای مدنظرشان را با قیمتی مناسب و خدمات پس از فروش تهیه کنند. از آنجایی که شرکت سیمی نصر ماد در این حوزه صاحب نظر و شناخته شده است، تعداد زیادی از شرکت های بزرگ صنعتی، تهیه تجهیزات مورد نیاز صنایع خود را به ما سپرده اند.
از جمله این شرکت های صنعتی می توان به موارد زیر اشاره نمود:
گروه مپنا، شرکت ایران خودرو، شرکت سایپا، شرکت کاله، شرکت نفت ستاره خلیج فارس، شرکت پارسیان، برق منطقه ای مازندران، پتروشیمی رجال – نفت، صفا فولاد سپاهان، فرو آلیاژ ایران

راه های ارتباطی و ثبت سفارش

برای ارتباط یا همکاری با این مجموعه می توانید به صفحه “تماس با ما” در سایت مراجعه کرده و با کارشناسان ما ارتباط حاصل فرمایید. همکاران ما در تمامی شعب و سایت های پشتیبانی، پاسخگوی شما خواهند بود.

مطالب مرتبط

شما میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید و با واردکردن اطلاعات خود منتظر بمانید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.