مجهز شدن بیمارستان ها به اتوماسیون

15 تیر 1401

تحول دیجیتالی در بیمارستان‌ها

در صورتی‌که نقل و انتقالات در بستر دیجیتال و به صورت اتوماسیون انجام شود، بیمارستان‌ها کارآمد‌تر و رقابتی‌تر بوده و این بستر دیجیتالی به یک انقلاب برای خدمت‌رسانی به انسآن‌ها از جهت مالی و کارایی تبدیل خواهد شد.

هوشمندسازی ساختار و پروسه بیمارستان‌ها، اطلاعات خوبی را در مورد تعداد و افراد بستری و مرخص شده و همچنین شرایط بیماران در کل مراحل درمانی در اختیار قرار می‌دهد.

 

مزیت رقابتی‌ای به نام اتوماسیون دیجیتالی

وجود پروسه نقل و انتقالات در بستر دیجیتال یک مزیت رقابتی به شمار می‌رود. تعداد بیمارستآن‌ها همواره در حال افزایش است. از آنجایی که جمعیت پیر در حال افزایش است، در نتیجه اهمیت بیمارستآن‌ها و خدمات آن‌ها نیز حائز اهمیت است.

خدمات درمانی موجود همواره به دلیل فقدان نیروی انسانی کافی، دچار مشکل هستند. مصرف بالای انرژی و انتشار گاز کربن دی اکسید مشکلات بیشتری را به وجود آورده‌اند.

از آنجایی که هزینه‌ها در حال افزایش بوده و بودجه‌ها نمی‌توانند تقاضاها را تامین کنند و از طرفی سرمایه‌گذار‌های بزرگ به سختی به دست می‌آیند، در نتیجه برای ادامه، بیمارستآن‌ها باید با استفاده از بودجه، زیرساخت‌ها، تیم‌ها و مهارت‌هایی که دارند، خدمات بیشتری را با هزینه‌های کمتر ارائه دهند.

 

بیمارستآن‌های مجهز به اتوماسیون

اما سیستم‌های موجود برای این شرایط مناسب نیستند و به همین دلیل بیمارستآن‌ها نیازمند تحول دیجیتالی هستند. بیمارستآن‌های Chang Gung Memorial، Bayreuth District، Sint-Maarten و Ankara City Hospital Campus در حال حاضر جزو بیمارستآن‌هایی بوده که مجهز به سیستم دیجیتالی و اتوماسیون هستند.

 


همچنین بخوانید : معرفی حیطه کاربردهای محصولات اتوماسیون صنعتی زیمنس


 

اپلیکیشن و حساب کاربری بیماران

در صورتی‌که که بیمارستآن‌ها مجهز به سیستم‌های دیجیتالی و اتوماسیون باشند، تمامی اطلاعات شناسایی، پرونده پزشکی، لیست دارو‌های مصرفی و زمان بستری و ترخیص آن‌ها در یک سیستم هوشمند که می‌تواند اپلیکیشنی در بستر‌اندروید نیز باشد، در دسترس خواهد بود.

این اپلیکیشن‌ها ساعت و تاریخ بستری و همچنین ترخیص، دفعات تماس با اورژانس، جزییات تمامی آزمایشات و عکس برداری‌ها، دفعات ویزیت، دارو‌های تجویزی، عمل‌های جراحی انجام شده، لیست هزینه و شرایط بیمه و… را شامل می‌شوند.

 

برای دریافت کاتالوگ محصولات اتوماسیون صنعتی زیمنس کلیک کنید. همچنین شما میتوانید درخواست‌های فنی، نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود را از طریق بخش نظرات با ما به اشتراک گذاشته یا با ما تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

مطالب مرتبط

شما میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید و با واردکردن اطلاعات خود منتظر بمانید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.