تحول دیجیتالی در بیمارستان‌ها

در صورتی‌که نقل و انتقالات در بستر دیجیتال و به صورت اتوماسیون انجام شود، بیمارستان‌ها کارآمد‌تر و رقابتی‌تر بوده و این بستر دیجیتالی به یک انقلاب برای خدمت‌رسانی به انسآن‌ها از جهت مالی و کارایی تبدیل خواهد شد. هوشمندسازی ساختار و پروسه بیمارستان‌ها، اطلاعات خوبی را در مورد تعداد و افراد بستری و مرخص شده […]

مجهز شدن بیمارستان ها به اتوماسیون

در صورتی‌که نقل و انتقالات در بستر دیجیتال و به صورت اتوماسیون انجام شود، بیمارستان‌ها کارآمد‌تر و رقابتی‌تر بوده و این بستر دیجیتالی به یک انقلاب برای خدمت‌رسانی به انسآن‌ها از جهت مالی و کارایی تبدیل خواهد شد.

هوشمندسازی ساختار و پروسه بیمارستان‌ها، اطلاعات خوبی را در مورد تعداد و افراد بستری و مرخص شده و همچنین شرایط بیماران در کل مراحل درمانی در اختیار قرار می‌دهد.

 

مزیت رقابتی‌ای به نام اتوماسیون دیجیتالی

وجود پروسه نقل و انتقالات در بستر دیجیتال یک مزیت رقابتی به شمار می‌رود. تعداد بیمارستآن‌ها همواره در حال افزایش است. از آنجایی که جمعیت پیر در حال افزایش است، در نتیجه اهمیت بیمارستآن‌ها و خدمات آن‌ها نیز حائز اهمیت است.

خدمات درمانی موجود همواره به دلیل فقدان نیروی انسانی کافی، دچار مشکل هستند. مصرف بالای انرژی و انتشار گاز کربن دی اکسید مشکلات بیشتری را به وجود آورده‌اند.

از آنجایی که هزینه‌ها در حال افزایش بوده و بودجه‌ها نمی‌توانند تقاضاها را تامین کنند و از طرفی سرمایه‌گذار‌های بزرگ به سختی به دست می‌آیند، در نتیجه برای ادامه، بیمارستآن‌ها باید با استفاده از بودجه، زیرساخت‌ها، تیم‌ها و مهارت‌هایی که دارند، خدمات بیشتری را با هزینه‌های کمتر ارائه دهند.

 

بیمارستآن‌های مجهز به اتوماسیون

اما سیستم‌های موجود برای این شرایط مناسب نیستند و به همین دلیل بیمارستآن‌ها نیازمند تحول دیجیتالی هستند. بیمارستآن‌های Chang Gung Memorial، Bayreuth District، Sint-Maarten و Ankara City Hospital Campus در حال حاضر جزو بیمارستآن‌هایی بوده که مجهز به سیستم دیجیتالی و اتوماسیون هستند.

 


همچنین بخوانید : معرفی حیطه کاربردهای محصولات اتوماسیون صنعتی زیمنس


 

اپلیکیشن و حساب کاربری بیماران

در صورتی‌که که بیمارستآن‌ها مجهز به سیستم‌های دیجیتالی و اتوماسیون باشند، تمامی اطلاعات شناسایی، پرونده پزشکی، لیست دارو‌های مصرفی و زمان بستری و ترخیص آن‌ها در یک سیستم هوشمند که می‌تواند اپلیکیشنی در بستر‌اندروید نیز باشد، در دسترس خواهد بود.

این اپلیکیشن‌ها ساعت و تاریخ بستری و همچنین ترخیص، دفعات تماس با اورژانس، جزییات تمامی آزمایشات و عکس برداری‌ها، دفعات ویزیت، دارو‌های تجویزی، عمل‌های جراحی انجام شده، لیست هزینه و شرایط بیمه و… را شامل می‌شوند.

 

برای دریافت کاتالوگ محصولات اتوماسیون صنعتی زیمنس کلیک کنید. همچنین شما میتوانید درخواست‌های فنی، نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود را از طریق بخش نظرات با ما به اشتراک گذاشته یا با ما تماس بگیرید.