حضور شرکت سیمی نصر ماد در نمایشگاه بین المللی صنعت برق_تهران 1401

نمایشگاه بین‌المللی برق از تاریخ 29 آبان الی 2 آذر 1401 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار شد. این نمایشگاه در واقع بزرگترین رویداد صنعتی و تجاری ایران در حوزه صنعت برق است که با حضور جمع کثیری از شرکت‌های قدرتمند داخلی و خارجی بر پا شد تا شرکت‌های فعال در این صنعت […]

نمایشگاه بین‌المللی برق از تاریخ 29 آبان الی 2 آذر 1401 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار شد. این نمایشگاه در واقع بزرگترین رویداد صنعتی و تجاری ایران در حوزه صنعت برق است که با حضور جمع کثیری از شرکت‌های قدرتمند داخلی و خارجی بر پا شد تا شرکت‌های فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید متخصصان و دست اندرکاران قرار دهند. شرکت‌ها با در نظر گرفتن روند تقاضای بازار و سمت و سوی رشد صنعت برق می‌توانند فعالیت‌ها و نوآوری‌های آینده خود را برنامه‌ریزی کنند.

در این نمایشگاه غیر از ایران، 9 کشور مختلف حضور داشته و محصولات و نوآوری‌های خود را به معرض نمایش گذاشتند. این کشور‌ها عبارتند از: چین، ترکیه، ایتالیا، آلمان، فنلاند، ژاپن، کره‌جنوبی، اسپانیا و جمهوری چک.

در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی برق تهران 22 شرکت خارجی و حدود 350 شرکت ایرانی محصولات خود را ارائه کردند. 

صنعت برق در کشور ما به صورت مستقیم 150 هزار شغل ایجاد کرده و حدود دو هزار بنگاه کوچک و بزرگ اقتصادی در این صنعت فعال هستند. صنعت برق جزو صنایع مولد و استراتژیک است که زیرساخت لازم برای بسیاری از صنایع دیگر را ایجاد می‌کند.

شرکت سیمی نصر ماد به عنوان نماینده سابق شرکت آلمانی زیمنس در این نمایشگاه حضور پررنگی داشته و در تمام مدت نمایشگاه از غرفه‌های پر بازدید این نمایشگاه بوده است. این شرکت با ارائه محصولات شرکت زیمنس آلمان جایگاه بسیار خوبی در توزیع محصولات این شرکت معتبر دارد.