نمایشگاه فولاد کیش 1402

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی فولاد ایران، سمپوزیوم فولاد کیش 1402 در تاریخ 2 الی 4 آبان ماه 1402 به مدت سه روز در جزیره کیش برگزار شد. این نمایشگاه با حضور بیش از 255 شرکت از ایران و 27 کشور خارجی، یکی از بزرگترین نمایشگاه های صنعت فولاد در خاورمیانه بود.   در […]

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی فولاد ایران، سمپوزیوم فولاد کیش 1402 در تاریخ 2 الی 4 آبان ماه 1402 به مدت سه روز در جزیره کیش برگزار شد. این نمایشگاه با حضور بیش از 255 شرکت از ایران و 27 کشور خارجی، یکی از بزرگترین نمایشگاه های صنعت فولاد در خاورمیانه بود.

 

در این نمایشگاه، محصولات و خدمات متنوعی در حوزه صنعت فولاد عرضه شد که شامل موارد زیر می شد:

  • محصولات فولادی: فولاد خام، محصولات نیمه تمام، محصولات فولادی نورد گرم، محصولات فولادی نورد سرد، و…
  • تجهیزات و خدمات تولید فولاد: کوره های قوس الکتریکی، کوره های دوار، تجهیزات نورد، و…
  • خدمات مهندسی و مشاوره: مهندسی، طراحی، ساخت، و…

 

برخی از شرکت های مهمی که در این نمایشگاه حضور داشتند عبارتند از:

 

  • شرکت ملی فولاد ایران
  • شرکت های تولید کننده فولاد از جمله فولاد مبارکه، فولاد خوزستان، فولاد ذوب آهن اصفهان، فولاد بناب، و…
  • شرکت های تولید کننده تجهیزات و خدمات صنعت فولاد از جمله SMS Siemag، Danieli، Tenova، Uhde, و…

 

حضور شرکت سیمی نصر ماد

شرکت سیمی نصر ماد یکی از شرکت های پیشرو در تولید انواع سیم و کابل فولادی در ایران است. این شرکت در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی فولاد ایران، سمپوزیوم فولاد کیش 1402 حضوری فعال داشت و محصولات و خدمات جدید خود را به نمایش گذاشت.

 

در غرفه شرکت سیمی نصر ماد، انواع تجهیزات فشار ضعیف و متوسط، انواع رله ها و پی ال سی های شرکت زیمنس آلمان به نمایش گذاشته شد. این محصولات با استفاده از جدیدترین فناوری ها و استانداردهای روز دنیا تولید شده اند و کیفیت و کارایی بالایی دارند.

 

شرکت سیمی نصر ماد (زیمنس) در این نمایشگاه موفق به جذب مشتریان جدید و گسترش بازار خود شد. این شرکت همچنین با شرکت های فعال در صنعت فولاد، از جمله شرکت های تولید کننده فولاد، شرکت های ساخت و ساز، و شرکت های معدنی، دیدار و مذاکره کرد.